Reklama

iPiccy

iPiccy dla Web Apps

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version:

Dwa edytory zdjęć online w jednym!

iPiccy to darmowy edytor zdjęć i grafik online. Próbuje on połączyć ogień i wodę, czyli proste edytory, przyjazne początkującemu użytkownikowi oraz skomplikowane narzędzia do obróbki grafiki, takie jak Photoshop. Trzeba przyznać, że z tej trudnej próby iPiccy wychodzi zwycięsko.

iPiccy posiada przejrzyste menu. Na górze ekranu widzimy karty z głównymi zadaniami, do jakich możemy wykorzystać iPiccy. Po wybraniu jednej z nich, z lewej strony zobaczymy poszczególne efekty, które możemy zaaplikować. Mamy więc możliwość dokonać podstawowej edycji zdjęcia, możemy zaaplikować mu specjalne filtry, dokonać retuszu, dodać ramkę lub przejść w tryb zaawansowanej edycji, przypominający wyglądem Photoshopa, gdzie możemy stosować warstwy.

iPiccy przy pierwszym kontakcie, szczególnie niezaawansowanemu użytkownikowi, może wydać się trochę przytłaczający. Każda karta ma wiele efektów do zaaplikowania. Czasami trudno się zdecydować co wybrać. Nie mamy jednak wyjścia, musimy eksperymentować. Na szczęście po krótkiej chwili będziemy wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.

iPiccy posiada bardzo prosty i klarowny interfejs. Dla początkujących może być trochę zbyt skomplikowany, a dla zaawansowanych zbyt ubogim edytorem, ale cała rzesza średnio zaawansowanych użytkowników znajdzie w iPiccy bardzo ciekawy edytor zdjęć online.

Zalety

  • Dwa typy edytorów zdjęć w jednym
  • Wiele rodzajów filtrów i efektów
  • Obsługuje warstwy

Wady

  • Brak wsparcia dla formatu PSD

Reklama

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na web-apps

Reklama

iPiccy

Wypróbuj

iPiccy dla Web Apps

Reklama

Opinie użytkowników o iPiccy

Czy próbowałeś iPiccy? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla iPiccy

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×